Náhradní banner

Diskuse ke článku Jak to tedy je?

30. 7. 2012 15.01; Zatím Občan Orl
Radnice, která souhlasí s devastací dalšího území města dolováním, nejenže nevytváří podmínky pro podnikání a rozvoj města, ale podílí se na jeho likvidaci. Dělají to radní zadarmo? Jsem schopen dát dalších 10 podnětů k podpoře podnikání, jenže k čemu by to bylo? Nejdříve zastavte demolici města a pak můžeme řešit další věci.
31. 7. 2012 16.00; Bro. Kanister
Zajímavé, že většina těch, kterých se těžba týká, chtějí, aby hornická činnost pokračovala. Má jít radnice proti jejich zájmu?
1. 8. 2012 8.51; Majitel RD
Je třeba být objektivní: tlak na OKD ano, ale město má jenom omezené prostředky (je třeba si aspoň něco přečíst z horního zákona)a nemůže se chovat jako aktivisté a občané
6. 8. 2012 11.48; Majiteli RD
Chcete-li objektivitu: Stačí, aby starosta a vedení města prohlásilo, že si nepřeje zbourání poloviny města, tj. další těžbu a že si nepřeje, aby lidé svůj majetek prodávali OKD. Jenže toto od podplacených lidí neuslyšíte a ani si to nepřečtete v Orlovských novinách. V Karviné je krásně vidět korupce, tam se otočilo vedení města o 180 stupňů...
6. 8. 2012 12.58; Mjitel R
Nepřát si těžbu lze, ale musí se na to najít paragraf. Bylo by dobré,abyste vy chytráci polopaticky sepsali návrh (koncept) a dali ho těm zkorumpovaným, nejlépe přibít na dveře.
16. 8. 2012 14.12; Zatím Občan Orl
"Majitel RD" by chtěl najít paragraf na zdravý rozum? A co takhle paragraf na ranní prd? Víte, že nesmíte bez povolení vypouštět do ovzduší otravné plyny? lol.png lol.png lol.png
16. 8. 2012 15.35; Majitel RD
"Zatím Občan Orl" by byl nejraději, kdyby mohl hned lynčovat, zřejmě jeho rozlišovací schopnosti jsou podobné, jaké má býk.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik