Náhradní banner

Diskuse ke článku Mají petice význam?

17. 7. 2012 12.57; Bron.Kanister
Někteří radši zakládají občanská sdružení, prý za účelem ochrany životního prostředí.Pak se ale ukáže, že jejich pravým účelem je obstrukce jakéhokoliv dění ve městě. Dokonce i oprava chodníků je jim dobrá pro ukojení jejich stihomamu.
17. 7. 2012 20.56; Kubíšek
Ono někdy je lepší založit občanské sdružení a mít šanci něco pro lidi udělat, když zkorumpovaní zastupitelé píšou to co píšou o významu petic. A hlavně, když hlasují proti zájmu svých voličů. Je ale vidět, že to ono občanské sdružení dělá dobře. Nic se nepostaví, tím pádem se nic nezaplatí a úplatek z nuly je zase nula. Takže to některé lidi asi fakt bolí.
18. 7. 2012 6.59; Danělišyn
Údajně si někde (na facebooku?) někdo (L.M.?)stěžuje, že jako radní jsem proti peticím. Ačkoliv tento člověk se téměř zapřísahal, že už nebude orloviny číst, zase to udělal. Akorát s příslovečnou rudou mlhou v očích. Místo aby poděkoval, že jsem "mu" zveřejnil odkaz na "jeho" stránky. Jo, nevděk světem vládne. Volič Kubíšek zase je hnán nezadržitelnou sílou, které se neumí postavit. Je nucen v zájmu nadpravdy bojovat se zlem, které mu překáží.Postavil se na piedestal rezervovaný SPRAVEDLNOSTI a trochu do toho fušuje. Díky Bohu!
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik