Náhradní banner

Diskuse ke článku Letní slasti

12. 7. 2012 22.29; Petr Drozdík
Vážený pane, jako pana neznámého jsem Vás uvedl proto, že jste se za příspěvek publikovaný na Vašem webu nepodepsal, a neučinil jste tak ani ve druhém příspěvku. Jistě Vám neuniklo, že jsem na Váš příspěvek reagoval i na facebooku eOrlová. Chybami se člověk učí, a nezveřejnit zdroj obsahu článku bylo ode mne neprofesionální. Ale to se v začátcích stává smile.png Chybu jsem napravil, nemám zapotřebí se schovávat za něčí práci a pokud si někdo špatně vykládá pojem "informační portál" což dle mého názoru je portál, kde se shromažďují informace, nikoliv "blog" kde autor prezentuje pouze své názory tak to bohužel neovlivním. Nicméně, dovolím si poznámku. Máte velmi bohatou profesní dráhu jako zastupitel podle toho co uvádíte. Vnímáte nyní Vaše jednání: urážky, zesměšňování, zveřejňování soukromých zpráv ze soukromého facebook profilu jako profesionální vůči svému postavení? Pokud budete chtít přispět svým názorem tak přispějte, ale podepište se, přece se nestydíte za to co píšete?
13. 7. 2012 21.20; Kubíšek
Pane Drozdík, Vy jste asi nepochopil, že s p. Danělišynem nemá smysl diskutovat a polemizovat. Jeho úkol je plivat kolem sebe a plácat nesmysly. To je základní úkol "politika", který nemá argumenty, sám ví, že nemá pravdu, ale musí holt dělat svou špinavou práci pro svojeho šéfa, který mu předhazuje kosti. Pracujte dál a p. Danělišyna prostě ignorujte. Čím více bude psát nesmyslů a pomlouvat Vás, tím lépe děláte svou práci.
13. 7. 2012 22.15; Danělišyn
Kubíšku, Kubíšku! Zase ti praskly nervy? Nesmažu tvůj příspěvek, abys si ho mohl opakovaně nahlas předčítat, to ti určitě bude dělat dobře. A co je jinak nového? Jak se ti daří? Není to ono, že. Alespoň, že máš to málo, co ti dávám já, ne?
15. 7. 2012 17.04; Jan Pravda
to:Drozdík Pane, vy jste pomluvil zastupitele,že jsou zkorumpovaní. Je to pomluva, protože pro svůj argument neuvádíte jediný doklad. Ono se to dnes nosí, tvrdit a nedokazovat, ale nést odpovědnost za nepravdu, to by se Vám nechtělo, že vy chytráku vykpečený.
17. 7. 2012 20.50; Kubíšek
Ano,v Orlové je zakázáno cokoliv proti zastupitelům říkat, oni pak hrozí trestním oznámením. Víte, jak nejlépe poznáte zkorumpovaného zastupitele? Že se ohání zákony a sám se jimi při hlasování neřídí. O morálce už ani nehovořím.
18. 7. 2012 18.06; Jan Pravda
to:Kubíšek A víte jak se pozná příznivec opozice? Všechno je špatně, jen oni znají správné postupy a mohou napadat, lhát a důkazy jsou zbytečné.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik