Náhradní banner

Diskuse ke článku Vzkaz nějakému Petru Drozdíkovi

12. 7. 2012 20.06; Petr Drozdík
Hezký den, pane neznámý. díky za Váš příspěvek, a dovolte mi reagovat. Portál eOrlová je "informačním portálem města Orlová" a informace na něm zveřejňované jsou převážně čerpány z jiných zdrojů. Najdete zde i články, které píši sám. Sdílení článků do jednoho uceleného portálu není "krádež" jak uvádíte - ale je to věc názoru. Co se týče Vašeho podnětu na údajný útok na zastupitele ... hovořím obecně o zastupitelích,pokud bych chtěl někoho obvinit, učiním tak. Stačí si přečíst jednání jednotlivých zastupitelstev aby si každý udělal obrázek jak se věci asi mají. Např. v roce 2010 primátor města Karviná uzavřel s OKD dohodu na ochranu města a to na 10let dnes se hovoří jinak. Proč? Publikuji své názory, svým jménem. A respektuji názory druhých. Proč Vy se nepodepíšete pod svůj názor na mou osobu?
12. 7. 2012 22.46; Zastupitel
Pane Drozdíku,zkuste se zamyslet nad Vašimi obviněními a buďte konkrétní stačí když najdete v sobě dost odvahy a vystoupíte na dalším ZM, a to je v září.Nebo jste jenom mluvka , který jem mele a mele, nic konkrétního.
7. 10. 2012 19.39; Radši Ne
na těch 10ti letých smlouvách je něco pravdy. tak třeba: město podepsalo ,,nějakouu" smlouvu s čezem že nepustí lidem bydlícím v nové části doubravanu plyn, aby měly větší spotřebu elektřiny... jinak trubky na plyn jsou připraveny v každém bytě a to i v těch kde nebyla zařízená kuchyně... Ovšem na měu vám budou dokola omlývat že je to kvůli důchodcům...
20. 4. 2014 10.26; Vilma
Držím palce pane Drozdíku. Pravda je na Vaší straně. Děláte svou práci dobře, což někomu vadí a závidí.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik