Náhradní banner

Diskuse ke článku Marný boj s úřednickou mafii aneb Dost bylo toho psaní!

29. 6. 2012 8.07; P.V.
Pane Danělišyne. Postavit se proti mega podniku jako je OKD, to obnáší pořádný kus znalostí, odvahy i vykonané práce a za to by jste měl před p. Lapšanským smeknout. Prohra Orlováku, jak jste to nazval, je prohra s Goliášem a to je čest! Vy jste se postavil za Goliáše a ještě na někoho teď děláte ramena? Dokonce máte radost z prohry nepoměrně slabšího!? Vaše radost asi dnes není na místě. Ale klidně zajeďte na vedení OKD s kyticí a gratulací.
29. 6. 2012 8.29; Danělišyn
I když chybí podpis, jsem rád, že příspěvek je více než méně věcný,nevadí, že názorově jiný. Tady nejde o nějakou radost z nějaké prohry (v kontextu s tím, že postižen OKD jsem byl i já), ale o to, že tito lidé za každou cenu protestují, a to i tam, kde je zcela zřejmé, že to nemá smysl. Nevíte něco o tom, kdo blokuje přestavbu náměstí 28.října? A z jakých důvodů? Napište o tom, seznamte nás s důvody, které "někoho" vedou k tomu, aby se nanejvýš potřebná věc realizovala. Na závěr: ne OKD, ale stát dává každému možnost se "postavit" a protestovat, také se to tak děje.
29. 6. 2012 12.47; AltabaranLazaro
to P.V- vážená paní, za panem L. nestojí pracovitost, znalosti ani odvaha.Těmi vlastnostmi jsou spíše drzost, hlavně arogance, velká míra ignorantství a hlavně nuda z nezaměstnanosti a tudíž i nedostatek opravdových starostí.
29. 6. 2012 16.49; Dobřecký
Nesouvisí to sice s tématem, ale když už jste se zmínil o údajné blokaci stavby náměstí 28. října, tak bych se Vás rád zeptal.... o jakou blokaci se jedná a zda-li je ohrožen už tak několikrát posunutý předpokládaný termín zahájení stavby? Vy, jako radní určitě máte lepší informace než-li nezasvěcený občan. Děkuji za odpověď.
30. 6. 2012 19.09; Danělišyn
Stavební řízení není u konce, informace, jak "to" dopadlo, nejsou k dispozici.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik